Плануєте дитячу в мансарді?

Світла та простора дитяча в мансарді — це відмінне сучасне рішення з особливою атмосферою. То ж обов’язково слід враховувати під час планування цієї кімнати форму самої мансарди. Вона може бути ламаною або мати три кути, розташовуватися як по всій площі будинку, так і частково, їй може бути властива чітка симетричність або ж повна асиметрія.

Використовуйте максимально простір під скошеними стінами та мансардними  вікнами

Простір під стінами вдало заповнюється місцями для зберігання речей. Тут можна застосувати інтегровані комори для зберігання речей, полиці у кутах для книг чи сувенірів, або спеціальні ніші для зберігання спортивного інвентаря.

 

Простір під мансардним вікном – ідеальне місце для розташування зони відпочинку чи гри. Денне світло, яке забезпечують мансардні вікна, позитивно впливає на облаштування такого простору.

Здорове приміщення

Подбайте про освітлення

Мансардні вікна пропускають на 40% більше денного світла, ніж фасадні вікна того ж розміру.

Зазвичай, мансардне приміщення, при правильно підібраній кількості вікон, має здоровий мікроклімат та комфортне для проживання.

Для правильного освітлення кімнати використовують правило 10:1, тобто на кожні 10м.кв приміщення – 1 м.кв засклення. Для дитячих кімнат варто передбачити більше світла.

Фокус на здоровому приміщенні.

Відомо, що  речі, які ми накопичуємо безконтрольно у наших кімнатах, стають гарним місцем для осідання пилу. Тому варто залишити лише ті речі, якими користуєтесь.

Провітрювання кімната необхідне для підтримання здорового мікроклімату і зменшення рівня CO2 в приміщенні. Тому провітрювати потрібно мінімум двічі на день, не залежно від пори року. А ще краще подбати про інтегрований клімат – контроль в приміщенні. Такий доступний при наявності мансардних вікон у кімнаті.

vasha mansarda

Отримайте максимум комфорту

Мансарди в приватних будинках мають низку особливостей: зазвичай невисокі стелі та нахилені стіни. Створити тут затишну спальню так просто. Не буде і зайвим скористатися послугами професійного дизайнера, який запропонує кілька варіантів облаштування приміщення. Так у вас буде вибір — обрати той, який відповідає вашим уявленням про комфорт та затишок. Головне завдання на цьому етапі – зберегти вільний простір у приміщенні.

Підібрати кольорову гаму для спальні

Ви знали, що кольораво гама кімнати може впливати на Ваш настрій? Це називається психологія кольору — вивчення кольорів, як чинників, які впливають на поведінку людини.
Якщо Ви плануєте перефарбувати кімнати свого будинку, важливо мати на увазі, що вибраний колір, може вплинути на те, як Ви будете себе відчувати та поводитись у цих кімнатах.

Думаєте реконструювати горище?

На цьому місці може бути комфортна гостьова кімната, спальня чи дитяча. Не зайвим буде подбати і про ванну кімнату для зручності. У Вас є усі можливості зробити це приміщення максимально зручним і комфортним.