Дивитися всі статті

Як краще використати простір в мансарді

Простір мансарди має цікаву геометрію, адже знаходиться під похилим дахом. Тому кожен господар будинку з мансардним поверхом задається питанням, як раціонально використати простір в мансарді?
Дізнатися більше
post image

Інтер’єр затишної спальні

Мансарда відрізняється незвичною геометрією. Завдяки скошеним стінам дизайн кімнати виглядає оригінально і привабливо. Інтер’єр спальні в мансарді потребує ретельного планування, бо до мансардної кімнати важко підібрати меблі, зазвичай в приміщенні мало місця, його майже неможливо досконало освітити за допомогою традиційних фронтонних вікон.
Дізнатися більше
post image

Балки в інтер’єрі мансарди. Який колір обрати?

Ви будуєте свою мансарду і хочете надати їй бездоганного стилю, щоб створити гармонійний і приємний інтер’єр? Чому б не погратися з кольорами? Природні або пофарбовані балки є реальним активом для структурування місця, виділення меблів, підкреслення архітектури або посилення враження від інтер’єру.
Дізнатися більше
post image

Особливості спальні в мансарді

Мансардні спальні затишні і мають особливу атмосферу. А щоб проживання в такому приміщенні було комфортним, потрібно враховувати особливості кімнати на горищі. Дизайн спальні на мансарді потрібно ретельно продумати. Зазвичай спальня на горищі вимагає нестандартного планувального підходу, адже має незвичну форму. Площа кімнати на мансарді розташовується під різними кутами, що сприяє створенню незручних місць і ніш. Якщо приміщення невелике, то краще за все розташувати ліжко далеко від сходів під найсильнішими скосами. Таким чином можна вирішити проблему з віддаленими місцями в горищному приміщенні.
Дізнатися більше
post image

Кухня — комфортний простір для приготування їжі

Кухня – місце, де проводиться багато часу: господиня готує смачні сніданки та вечері, а домочадці приходять випити чашечку кави і обговорити день. Ця кімната наповнена сімейним затишком. Планування кухні на мансарді пов’язане з деякими труднощами, які з лишком компенсуються нестандартним дизайном, який можна створити на горищі, і неповторною атмосферою мансарди.
Дізнатися більше
post image

Спальня в мансарді — міцний сон та здоровий відпочинок

Хто з нас не мріє про власний затишний будинок — місце, до якого щодня хочеться повертатися з галасливого міста або ж з далекої мандрівки, де твоя сім’я почувається в абсолютній безпеці, де вільно й спокійно дихається, а отже можна відпочити тілом та душею. Тому власники приватних будинків і намагаються забезпечити максимальний комфорт в оселі. Та ще й так, щоб кожен сантиметр вільного простору був раціонально використаний, враховуючи і мансардний поверх. Власне, саме мансарда, якщо її правильно спланувати і облаштувати, перетвориться на затишну спальню. І якщо взятися за цю справу відповідально й, як кажуть, з розумом, то ви отримаєте гарний результат, який перевершить будь-які ваші сподівання.
Дізнатися більше
post image

Психологія кольору. Який краще обрати для кожної із кімнат?

Підбираючи колір для мансарди, необхідно знати, як ті чи інші кольори діють на нервову систему людини, які почуття і відчуття викликають. Колір може впливати на самопочуття, працездатність, сон і навіть поведінку людини. Психологія кольору якраз і вивчає, як людина сприймає і ідентифікує кольори. І ці знання при підборі кольору для мансарди вам обов’язково знадобляться.
Дізнатися більше
post image

Вітальня, де приємно проводити час з друзями і сім’єю

Власники невеликих будинків часто стикаються з відсутністю вільного простору в будинку. І вирішити цю дилему може горище. Воно рідко використовується домовласниками, а там можна організувати повноцінну зону відпочинку, де буде приємно проводити час з сім’єю і друзями. Навіть якщо в будинку вже є основна вітальня, місце відпочинку на мансарді не буде зайвим.
Дізнатися більше
post image

Як перетворити мансарду площею 20м² у затишну дитячу кімнату з двома ліжками?

Облаштовуючи мансарду у своєму будинку можна з легкістю створити додатковий дитячий простір. З кожним днем діти ростуть, розвиваються і потребують все більше вільного місця для розваг та навчання. Як же оптимально розподілити простір і розташувати дитячу кімнату площею 20м² на мансарді житловою площею всього 11 м²?
Дізнатися більше
post image

Безпечний та ергономічний простір над сходами. Верхнє світло

Вибір освітлення внутрішньої сходової конструкції залежить від місця її встановлення та конструктивних особливостей. Основна вимога — так реалізувати дизайнерські рішення, включно з освітленням, щоб безпечно користуватися як сходами, так і простором над ними.
Дізнатися більше
post image

Контакти

Телефон: 0 800 5050 20